Kategorie

Prohlédnuté produkty

Doporučené produkty

Výrobci

IKOLA Topítko 200 W Zobrazit v plné velikosti

IKOLA Topítko 200 W

5904320008447

Dostupnost: Skladem

234,00 Kč

IKOLA Akvarijní topítko s termostatem 200 W. Pro akvária o objemu 190 - 300 l.

Více informací

Jedná se o profesionální výrobek určený pro práci v naprosté ponoření se snadnou a přesnou regulací na požadovanou teplotu, bezpečný, úsporný na energii a efektivní. Dodává se s dvěma montážními přísavkami.

Délka topítka je 32,5 cm.

Instalace:

Připevněte přísavkami topení ve svislé nebo vodorovné poloze na čelní sklo v místě, aby bylo co nejméně vidět, dávejte pozor, aby se nedotýkalo dna nebo ozdobných prvků. Topné tělísko musí být ponořeno zcela ve vodě nebo alespoň minimálně do úrovně označené na topném tělísku (nad hladinu vody může vyčnívat pouze plastová hlava s regulačním knoflíkem). Připevněte přístroj tak, abyste viděli červené světlo, které svítí během ohřevu spirály. Ovládacím kolečkem nastavte požadovanou teplotu a počkejte 24 hodin, dokud se teplota v nádrži nestabilizuje. Po uplynutí této doby, při použití přesného teploměru, pomalým pootáčením regulačního kolečka, můžete přesně nastavit požadovanou teplotu. Nezapomeňte také, že když topení běží, svítí červené světlo, a že ohřívač má určitou setrvačnost a udržuje teplotu v rozmezí + / - 1,2 ° C.

Upozornění!

Před vložením ohřívače do  vody, ujistěte se, že sklo nebo napájecí kabel nebyly během přepravy  poškozeny. Prosíme- nikdy nevyndávejte ohřívač z vody, pokud je pod napětím. Během údržby akvária a při výměně vody se ujistěte, že jste vytáhli zástrčku tělíska ze zásuvky.

Komentáře

IKOLA Topítko 200 W

IKOLA Topítko 200 W

IKOLA Akvarijní topítko s termostatem 200 W. Pro akvária o objemu 190 - 300 l.

Komentáře