Kategorie

Doporučené produkty

Výrobci

GREEN LAND Filtr se sterilizátorem UV JHW 304 B Zobrazit v plné velikosti

GREEN LAND Filtr se sterilizátorem UV JHW 304 B

Dostupnost: Skladem

4 438,00 Kč

Vnější filtr se sterilizátorem UV. Moderní vnější filtr pro akvária do 750 l.

Více informací

Filtr charakterizuje vysoký standard jakosti zabudovaných materiálů a jejich sestavení. To ho činí značně kvalitnějším v poměru ceny a výkonu oproti konkurenčním výrobkům. Kvalitní technologie. Pravděpodobnost případné reklamace je statisticky velmi nízká. Konstrukční provedení filtru konkuruje značkovým výrobcům a svojí cenou je několikanásobně převyšuje výhodností a spolehlivostí.

Venkovní filtr kontejnerový s novou konstrukcí, velmi tichým chodem, elegantním vzhledem a vysokou účinností. Velký objem filtračního média s výkonem 2000 l/h a možností vlastního sestavení filtračních náplní, garantuje účinnou a komplexní filtraci, jejíž výsledkem je zdravá a křišťálově průhledná voda.

Sterilizátor zabudovaný ve filtru zesiluje filtrační schopnost a odstraňuje z vody nežádoucí mikroorganismy. Spolu s použitím všech obsažených filtračních médií dochází k dokonalé: mechanicko - biologicko - chemické filtraci vody.

Sterilizátor UV-C zabíjí viry, prvoky, parazity,  chrání ryby před bakteriemi.

Jednoduché umístnění filtru a nenáročná obsluha, první start je  pomocí horního tlačítka.

Automatické zahlcení filtru.

Snadné čištění.

Filtrační média:

Aktivní uhlí, filtrační vata, minerální zeolit, biokeramické válečky.

Příslušenství:

Filtr vnější kontejnerový s velkým filtračním průtokem 2000 l/h, zabudovaný sterilizátor UV-C 9 W s možností vypnutí, 4 vyjmutelné vnitřní koše na filtrační náplně, filtrační náplně, skrápěcí nástavec, sběrač z hladiny, komplet všech spojek, koncovek, kolen, trubic i hadic, záruka 2 roky.

Technické parametry:

Filtrační objem - 18 litrů, průtok - 2000 l/h, sterilizátor UV-C - 9 W, odběr - 55 W, max. výtlak sloupce vody - 2.5 m, doporučená velikost akvária - max 750 l, napájení - 230V AC 50Hz, rozměr - 290 × 290 × 485 mm.

Komentáře

GREEN LAND Filtr se sterilizátorem UV JHW 304 B

GREEN LAND Filtr se sterilizátorem UV JHW 304 B

Vnější filtr se sterilizátorem UV. Moderní vnější filtr pro akvária do 750 l.

Komentáře